Czym charakteryzują się wózki widłowe Baoli?


Firma Baoli funkcjonuje na rynku od 2003 roku i szybko zyskała ogromną popularność zarówno w Europie, jak i innych krajach na świecie. Nie bez powodu! Wózki widłowe Baoli to bowiem uniwersalne, nowoczesne maszyny, które rewelacyjnie sprawdzają się w wielu zakładach przemysłowych czy magazynach, przyspieszając, a także ułatwiając wykonywane w nich prace. Czym więc charakteryzują się wózki widłowe Baoli, że są tak chętnie wybierane przez użytkowników? Poznaj odpowiedź w artykule.

Wysokiej jakości komponenty

Przede wszystkim wózki widłowe Baoli cechują się najwyższej jakości komponentami. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby były trwałe, niezawodne i zapewniały bezawaryjną pracę nawet przy intensywnej, codziennej eksploatacji. Oferta Baoli to szeroki wybór dostępnych modeli napędzanych silnikami Diesla, LPG lub elektrycznymi, dzięki czemu można z łatwością dopasować wózek do indywidualnych preferencji oraz zapotrzebowania. Co więcej, maszyny te są wyposażone w niezwykle wydajne, zaawansowane technologicznie silniki zapewniające optymalną moc i poprawność pracy całego wózka.

Wygodna i komfortowa obsługa

Istotną cechą dla wszystkich wózków Baoli jest także wysoki komfort pracy, jaki zapewniają operatorom. W ofercie tej marki znajdziesz bowiem modele, które:

  • umożliwiają doskonałą sterowność,
  • zapewniają niewielkie kąty skrętu, co jest niezbędne w przypadku manewrowania po wąskich alejkach i korzystania z wysokich regałów,
  • gwarantują niezwykłą precyzję oraz skuteczność hamowania bez nadmiernego zużycia przednich opon,
  • wyposażone są w automatyczne hamowanie na zakrętach,
  • zostały wyposażone w wygodne, ergonomiczne fotele,
  • posiadają komory zapewniające widoczność we wszystkich kierunkach,
  • zapewniają łatwy dostęp do wszystkich podzespołów.

Maszyny te są wielofunkcyjne oraz łatwe w obsłudze, a ponadto sprawdzą się w każdych warunkach. Każdy element wózków widłowych Baoli został dokładnie przemyślany i odpowiednio zaprojektowany, aby łączył on w sobie wszystkie najlepsze cechy – gwarantował maksymalną wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Wróć